Lateks Folyo Balon Çeşitleri

Lateks veya Folyo Balonlar?

İster hobi olarak ister meslek olarak dekoratörlük yapıyorsanız balon kullanmanın değerini bilirsiniz. Diğer birçok dekoratör gibi bir süredir hizmet vermiş olsanız bile, lateks veya folyo balon kullanımı konusunda hala sorularınız olabilir. Süslemelerinize doğru türde balonları dahil ettiğinizden emin olmak için aşağıdaki bilgiler yardımcı olacaktır.

Lateks Balonlar

Lateks ve folyo balonlar arasındaki en önemli fark maliyettir. Özellikle çok sayıda balon veya birden fazla balon buketi ile dekorasyon yapmaktan hoşlanıyorsanız, bu paradan tasarruf etmenin harika bir yoludur. Güvenilir bir çevrimiçi toptancıdan ürün satın alırsanız, Mylar balonlarını uygun fiyata da bulabileceğinizi unutmayın.

Lateks Folyo Balon Çeşitleri
Lateks Folyo Balon Çeşitleri

Lateks balonlar ayrıca çeşitli boyutlarda ve geniş bir renk yelpazesinde gelir. Hatta artık bu balonları benzersiz tasarımlarla satın alabilirsiniz. Diğer bir faydası ise lateks balonların çok yönlülüğüdür. Onları sadece hava ve helyumla değil, suyla da doldurabilirsiniz.

Avantajların yanı sıra, dikkate alınması gereken birkaç dezavantaj vardır. Bir kere lateksten yapılmış balonlar küçük çocuklar ve hayvanlar için boğulma riski oluşturabilir. Bu malzeme biraz gözenekli olduğundan, hem hava hem de helyum nispeten hızlı bir şekilde kaçar. Havalar daha soğukken dışarıda bir etkinlik planlıyorsanız, bu balonlar daha da hızlı sönecektir.

Folyo Balonlar

Folyo harfli balonlar, özel balonlar, büyük boy balonlar, büyük veya küçük altın harfli balonlar veya farklı bir şey seçin, lateksten yapılmış olanlardan çok daha uzun süre şişirilecekler. Gözeneksiz bir malzeme olarak, bu balonlar genellikle bir ila iki hafta şişirilmiş halde kalır. Diğer bir faydası ise folyo (Mylar) balonların çok çeşitli boyut, renk, tema, şekil ve daha fazlasına sahip olmasıdır.

Bir dekoratör olarak, bütçe, etkinliğin nedeni, etkinliğin formalitesi, müşterinin kişisel tercihi, onur konuğunun yaşı, mekanın büyüklüğü gibi çeşitli faktörlere dayalı olarak balon seçmelisiniz. .

Geliştirmeler

Her iki balon çeşidi için de çeşitli aksesuarlar kullanarak süslemelerinizi daha da güzelleştirebilirsiniz. Selofan sarılı ağırlıklar, Sprinkle Lites, kıvırcık şerit, kemerler ve daha fazlası arasından seçim yapabilirsiniz.

En İyisinden Satın Alma

Mylar, lateks ve lateks olmayan balonların en kapsamlı seçimi için ESİN BALON iletişim kanallarından bizlere ulaşın. O kadar çok ürünümüz var ki, en büyük zorluğunuz seçenekleri daraltmak olacak. İster bir ister yüzlerce balona ihtiyacınız olsun, uygun fiyatlarımız satın almayı kolaylaştırır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Popüler Yazılar

CANLI DESTEK