Doğrudan toptancıdan toptan fiyatına satın alabileceğiniz yeni nesil balon tedarikçisiyiz. Dünyanın en kaliteli balon üreticisi olan şirketlerin distribütörüyüz. Size daha iyi hizmet verebilmek için, tamamen web sitemize ve sipariş platformumuza odaklanmamıza izin vererek, ücretsiz servislerimizi ortadan kaldırarak tüm maliyetleri düşük tutmaya çalışıyoruz! Deneyimli ekibimizin her türlü isteğinizde size yardımcı olacağı konusunda kendinizi güvende ve rahat hissedebilirsiniz. Amacımız, mümkün olan en düşük balon fiyatları ile en gelişmiş balon navigasyon ve sipariş platformunu sağlamaktır.

ESİN BALON organizasyon konusunda yeni firma açılışı, uçan balon süsleme, parti malzemeleri, parti aksesuarları, kurumsal mekan ve parti süsleme işlemlerinde sizlere hizmet vermekte. Sektörün 25 yıllık tecrübesi ile sizlere dilediğiniz taleplere çözümler üretmekte.

Web sitemiz dekoratörler için dekoratörlerden ilham aldı. En kaliteli balonları ve aksesuarları en iyi ve en basit fiyat modeliyle sunmaya odaklanarak, bu balon endüstrisinin sunduğu en iyi balonları sunmak istiyoruz. Yeni bir şirket olduğumuz için web sitemizi yaşayan ve büyüyen bir varlık olarak düşünmeyi seviyoruz. Hiçbir şey olasılık alanının ötesinde değildir ve bunu gerçekleştirebiliriz. Distribütör olarak amacımız bir mekanı istediğiniz gibi tasarlamaktır.

Biz toptan fiyatlarla online balon, balon aksesuarları ve balon süslemeleri, havai fişek, pinyata, folyo balon, harf balon, parti malzemeleri, eğlenceli parti aksesuarları gibi ihtiaycınız olan tüm uçan balon çşitlerinin tedarikçileriyiz. Tüm balonlar şişirilmeden paketlenmiş olarak gönderilir. Türkiye’nin her noktasına kargo ile balon siparişi verebilirsiniz.

Geniş yelpazemiz, tekli balonlardan paketlenmiş balon buketlerine kadar herkesin ihtiyacına uygun farklı balon stillerinin yanı sıra bir odayı güzel balon dekoruna dönüştürmek için gereken her şeyi sunar. Partinizi canlandırmak için ESİN BALON seçtiğiniz için mutluyuz! Sosyal medya sayfalarımıza göz atın!

CANLI DESTEK