Pinyata Çeşitleri

Meksika kültürünün bir parçası olan PİNYATA özellikle Doğum günü etkinliklerinde gerek çocukların, gerekse yetişkinlerin eğlenceli oyunlarından birisi. İçerisine şekerleme, oyuncak vb hediyeler ile doldurulan PİNYATA figürleri gözler kapalı şekilde tahmin edilerek parçalanmaya çalışılır. Bu eğlenceli anlar ve dakikalar doğum günlerinin unutulmaz anlar yanaşmasına yardımcı olur.

PİNYATA NEDİR?

Piñata; karton veya kil konteynırların içinin şeker, sakız gibi tatlı yiyeceklerle veya oyuncaklarla doldurulan, kuş ya da başka bir hayvana benzetilebilen Meksika kültürüne ait bir kukla-oyuncaktır.

WikiPedia
PİNYATA NEDİR?
PİNYATA NEDİR?

Pinyata evlatların doğum günlerine yada anaokul ve ilköğretim partilerine renk ve keyifli aktivite kazandıran figürdür. Pinyatanın şekli, rengi ve modeli partinizin konseptine nazaran etrafı renkli pelür kağıdı ile süslenen pinyatalar üstüne çocuğunuzun isteğine veya partinizin konseptine uygun çizgi film figürleri yapıştırabilirsiniz. Pinyataların içerisine şeker, çikolata, oyuncak, balon ve benzeri ufaklıklara hitap edecek hediyeler ile doldurabilirsiniz.

PİNYATA ÇEŞİTLERİ

Pinyata modelleri kız evlatları için unicorn, frozen (elsa), sofia, lol bebek, winx, flamingo, minnie mouse, moana, uğur böceği, prensesler, kelebek, barbie olmak suretiyle daha birçok kahraman mevcut adam evlatları için spiderman, batman, cars, pjimaskeler, safari , minecraft, mickey mouse, inşaat, sirk, korsan, benzer biçimde bir oldukca kahraman ve figürü ESİN BALON adresinden temin edebilirsiniz. Pinyataları çocuk partilerinde en çok tercih edilen oyun aktiviteleri arasın da yer almakta.

PİNYATA ÇEŞİTLERİ
PİNYATA ÇEŞİTLERİ

Büyüklerin partilerinde kullanacakları pinyata figürleri ve modelleri birazcık daha değişik olmaktadır. Bunlardan birkaç misal vermek gerekirse eşşek, at, happy birthday yazılı iyiki doğdun yazılı yuvarlak yıldıza benzer biçimde birçok model pinyata çeşitleri ESİN BALON adresinden temin edebilirsiniz.

PİNYATA ÖRNEKLERİ

PİNYATA SİPARİŞİ ve FİYAT TEKLİFİ

Pinyata siparişi vermek, parti ve doğum günü süsleme çeşitleri konusun da pinyata modelleri arasından tercih etmek için ESİN BALON sipariş formu veya WhatsApp üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. 2023 Pinyata fiyatları ve en son model pinyata ürünleri için ESİN BALON sizlere tüm TÜRKİYE geneline kargo ile ulaştırmakta. Aşağıdaki formu üzerinden pinyata teklifi alabilirsiniz.

Support Form (#3)
CANLI DESTEK