Eşsiz Tek Boynuzlu At (Unicorn) Partisi Fikri

Eşsiz Tek Boynuzlu At (Unicorn) Partisi Fikri

Eşsiz Tek Boynuzlu At (Unicorn) Partisi Fikri, Unicorn parti süsleri ile eşsiz bir kutlama hazırlamak isteyenlere muhteşem ilham alınacak fikirler hazırladık. Sihirli bir tek boynuzlu at temasıyla parti planlama mükemmelliğine giden yolda zıplayın. Tek boynuzlu atlar, doğum günü partileri için muhteşem olan ışıltılı, pastel bir renk paleti sağlar. Balonlar, süslemeler, iyilikler, şekerlemeler ve temalı bir sofra düzeniyle bu görsel olarak çarpıcı temayı oluşturun.

Unicorn Balon Fikirleri

Tek Boynuzlu At Balon Çelenk

Unicorn Balon Çelenk
Unicorn Balon Çelenk

Bu büyülü balon çelenk başını oluşturmak için dev bir tek boynuzlu at folyo balonuyla başlayın. Ardından gövdeyi oluşturmak için çeşitli pastel ve konfeti dolgulu lateks balonlar kullanın. Hacimli bir kuyruk oluşturmak için kağıt flama şeritlerini kesin ve birkaç şerit gümüş kapı saçağıyla bir parlaklık dokunuşu ekleyin. Bir kez bir araya getirildiğinde, gösterişli bir mekan dekor parçası ve gelecek tüm parti fotoğrafları için profesyonel görünümlü bir zemin oluşturur.

Büyük Boy Unicorn Balon

Büyük Boy Unicorn Balon
Büyük Boy Unicorn Balon

Bu büyük, bağımsız tek boynuzlu at balonu, göz kamaştırıcı bir dekorasyon, değerli bir fotoğraf pervanesi ve doğum günü çocuğu için parti bittikten sonra bile takılacak bir hatıradır. Bir Uçan balonu ile “ekstra” olanı abartılı bir dekora koyun.

Unicorn Balon Zemin

Tek boynuzlu atlar hayali yaratıklardır, bu nedenle çocuğunuzun parti tasarımında çılgına dönmekten çekinmeyin. Kendi seçtikleri çeşitli boyutlarda, renklerde, malzemelerde ve şekillerde bir sürü balonla onlara benzersiz bir zemin oluşturun. Merkezde tek boynuzlu at folyo balona odaklanan dokuların karışımı, bir kapris ve eğlence patlamasıyla sonuçlanır.

Unicorn Balon Zemin
Unicorn Balon Zemin Süsleme

Balon girdapları oluşturmak için, bir hava pompasıyla şişirmeden önce bir direğe veya süpürgeye bir döndür ve şekillendir balonu (balon hayvanları yapmak için kullandığınız türden) sarın. Tek boynuzlu at balon zemininizi nasıl yapılandıracağınıza dair hiçbir kural ve sınır yoktur. Tek boynuzlu atlarda çok fazla şey her zaman iyidir!

Tek Boynuzlu At Unicorn Balon Sütunları

Bir balon sütun, etkileyici bir renk ve kapris heykelidir. Görkemli bir balon kolonu, partinize profesyonel etkinlik planlayıcısı görünümü verir. Balon sütun kitiyle, ağır fiyat etiketi olmadan bu profesyonel görünümü elde edebilirsiniz.

Tek Boynuzlu At Unicorn Balon Sütunları
Tek Boynuzlu At Unicorn Balon Sütunları

Taban olarak beyaz lateks balonları veya renkli mylar balonları, kafa olarak bir unicorn folyo balonu ve akıcı bir kuyruk eklemek için parti flamalarını kullanarak bulutlu veya mylar tek boynuzlu at sütunu yapın. Balon sütununuzu oluşturmak için bu adım adım kılavuzu izleyin.

Tek Boynuzlu At Parti Süslemeleri

Unicorn Temalı Masa Süsleyin

Çocuğunuzun en sevdiği tek boynuzlu at tasarımındaki tabaklar ve uyumlu tek renkli peçeteler, çatal bıçak takımı ve bardaklarla büyülü bir masa manzarası oluşturun. Yer ayarlarınızın öne çıkmasını sağlamak için hepsini boş bir masa örtüsünün üzerine koyun ve parti sonrası temizliği bir esinti haline getireceği için bonus puanlar.

Unicorn Temalı Masa Süsleyin
Unicorn Temalı Masa Süsleyin

Görünümü, dekorunuza bir renk patlaması ve eğlenceli bir doku vermek için ortasından aşağıya doğru pastel renkli bir balon masa koşucusu ile tamamlayın.

Unicorn Parti Masası Ürünleri
Unicorn Parti Masası Ürünleri

Her Şey Yanardöner bir ikram masasıyla ikramlarınızın tadı kadar güzel görünmesini sağlayın. Parıldayan bir renk düzeni, bir fantezi havası yaratır ve ikramlar tatlı bir zevktir. İkram masanıza hayat vermek için yanardöner süslemeleri, tabakları, bardakları, peçeteleri, çatal bıçak takımlarını ve tabii ki balonları karıştırın ve eşleştirin!

Tek Boynuzlu At Partisi Yemek Fikirleri

Tek boynuzlu at kadar tatlı ve iyimser olan ne? Tabii ki şeker! Parlak renklerde bir şeker büfesi, tek boynuzlu at temalı parti masanız için doğal bir seçimdir. Oldukça pembe olan şeker büfesi, parti dekorasyonu ve lezzetli bir ikram olarak ikiye katlanır.

Tek Boynuzlu At Partisi Yemek Fikirleri
Tek Boynuzlu At Partisi Yemek Fikirleri

Şekerinizi renge göre seçin, ardından şekeri sergilemek için birkaç kap ekleyin. Konuklar kendi yemeklerini hazırlayabilir, bu da kurulumu kolay ve görsel olarak çarpıcı parti atıştırmalığını düşünmeden yapar.

Tek Boynuzlu At Pastaları

Tek Boynuzlu At Pastaları
Tek Boynuzlu At Pastaları

Nefes kesici bir masa süsünden daha iyi ne olabilir? Göründüğü kadar tadı da harika olan baş döndürücü bir başyapıt! Pastel renklerle kaplı ve “tek boynuzlu at pastası” bezeleri ve hatta gökkuşağı girdaplı kremalı serpiştirilmiş kapkeklerle kaplı özel bir tek boynuzlu at pastası alın. Bir tedavi standındaki bunlardan biri (veya her ikisi), memnun edeceğinden emin olan kolay bir orta parça yapar.

Unicorn Parti Hediyeleri

Unicorn Parti Hediyeleri
Unicorn Parti Hediyeleri

Konuklarınıza parti hediyeleri şeklinde eve götürmeleri için biraz tek boynuzlu at büyüsü verin. Hem teşekkür hem de hatıra olarak ikiye katlanırlar. Haklı olarak, iyilikler partiye gidenlerin gözdesidir.

Doğum Günü Parti Süsleme Hizmetleri

ESİN BALON Doğum günü süsleme ve kutlama alanların da belirlediğiniz konseptlere uygun parti ürünleri ve parti malzemeleri ile kişiye özel doğum günü parti organizasyonu konusunda sizlere hizmet vermekte. Bizlere WhatsApp ve Canlı destek üzerinden yada aşağıdaki teklif formu üzerinden ulaşabilirsiniz.

Support Form (#3)
  1. Unicorn Parti Süsleri Nerede Satılıyor?

    ESİN BALON Unicorn temalı parti ürünleri, parti aksesuarları ve konsept parti, unicorn parti malzemeleri konusunda online ve KADIKÖY’de yer alan mağazamızdan ürün ve süsleme hizmeti alabilirsiniz.

  2. Unicorn Folyo Uçan Balon

    Unicorn folyo uçan balon temini için mağazamızı ve bizlere 0539 725 55 88 nolu hattımızdan ulaşabilirsiniz.

  3. Tek Boynuzlu At Doğum Günü Partisi Süsleme Hizmeti

    ESİN BALON olarak kişiye özel tema ve uygun konseptler ile doğum günleri BAHÇE ve İÇ MEKAN ve fuar ve kurumsal alanların süslenmesi konusunda profesyonel hizmet sağlamaktayız. Bizlere 0539 725 55 88 hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Popüler Yazılar

CANLI DESTEK