Kişiselleştirilmiş Balonlar

Kişiselleştirilmiş Balonlar Etkinliğinizi Nasıl Viral Hale Getirebilir?

Kişiselleştirilmiş balonlar; yaklaşan bir etkinliği pazarlamak için kişiselleştirilmiş balon kullanmayı düşünün. Aslında, planladığınız kutlamayı viral hale getirmek için özel balonlar kullanabilirsiniz. Pazarlama kampanyaları söz konusu olduğunda, sosyal medya başarının en kritik unsurlarından biridir. İster fotoğraf ister video şeklinde olsun, mesajınızı hedef kitlenize ve ötesine iletmek için basılı balonları kullanabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş Balonlar

Aşağıda, farklı etkinlik türlerini pazarlamak için özel balonları nasıl kullanabileceğinize ilişkin bazı örnekler verilmiştir.

  • Köpek Evlat Edinme – Kurtarılan köpeklerin yeniden ev sahipliği yapması için bir etkinliğe ev sahipliği yaparken, özel balonlar yenilikçidir ve bu nedenle idealdir. Bunun için farklı köpek cinsleri şeklinde folyo balonlar satın alabilir ve ardından dört ila beş hayvanın yakalarına koordineli kıvırcık kurdele bağlayabilirsiniz. Resmi etkinlikle ilgili bilgilerle birlikte çevrimiçi olarak yayınladığınız anda, viral olacağına bahse girebilirsiniz.
  • Yeni Perakende İşletmesi – Yeni bir perakende mağazasının büyük açılışı için, marka adını heceleyen harflerle balonlar satın alabilirsiniz. Selofan sarılı ağırlıklar ve kıvırcık kurdele kullanarak, balonları mağazanın önünde yere koyabilirsiniz. Yine fotoğrafın paylaşılması, yakındaki ve uzaktaki insanların mesajı almasını sağlayacaktır.
  • Ücretsiz Sağlık Kliniği – Siz ve diğer tıp uzmanları, grip aşıları, muayeneler ve diğer hizmetleri ücretsiz olarak içeren ücretsiz bir sağlık kliniğinde işbirliği yapmayı planlıyorsanız, kırmızı ve beyaz lateks balonlar kullanarak etkinliğin viral olmasını sağlayın. Fotoğrafın bir parçası olarak, insanların yarısının tamamen beyaz, diğer yarısının kırmızı giymesini sağlayın. Ardından, kişilerin zıt renkte bir balon tutmasını sağlayın.
  • Yılbaşı Kutlaması – Yeni Yılı çalmak için harika bir kutlamaya ev sahipliği yapacağınız mekanınızı tanıtmak için baskılı balonlar mükemmeldir. Bu durumda, mekanın adını, sokak adresini, web sitesi URL’sini ve telefon numarasını sağlayan balonlar sipariş edebilirsiniz. Viral olmak için, canlı renklerde süper boyutlu folyo balonları düşünün.
Viral Balon Çeşitleri
Viral Balon Çeşitleri

Tüm parti ve etkinlikleriniz de konu ve konseptinize uygun balon modelleri ve çeşitleri ESİN BALON‘dan temin edebilirsiniz. Balon türleri ve çeşitleri hakkında daha fazla fikir ve öneri için bizlere iletişim ve canlı destek bölümünden hemen ulaşabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Popüler Yazılar

CANLI DESTEK