Balon ağırlıkları nasıl kullanılır?

Balon ağırlıkları nasıl kullanılır?

Kapalı veya açık zeminde şenlikli bir yeri süslemek için kullanılan balonlar, özel bir ağırlıkla sabitlenmedikleri takdirde gökyüzüne uçarlar. Top ağırlığı, birkaç küçük top veya bir büyük topun sabitlenmesi için tasarlanmıştır. Bunların görünümü genel iç tasarımı tamamlar. Toplar tüm köşelere dağılmışsa, toplarla süslenmiş odanın tasarımı eksik olacaktır. Helyum balonlarını duvarlara dayamak sakıncalıdır. Bunları sandalyelere veya diğer desteklere bağlamak her zaman doğru değildir. En iyi balon ağırlığı merkez parçası fikirlerine bir göz atalım.

Benzersiz balon ağırlığı fikirleri

Helyumla doldurulmuş lüks lateks veya folyo balon buketleri, aero tasarımındaki ana ve başarılı unsurlardan biridir. Bir düğünü, yıldönümünü ve diğer tatilleri süsleyerek etkinliğe ciddiyet katıyorlar. Oda dekorunun bir unsuru olarak bir buket balon, olayın konukları ve kahramanları için büyük bir sürpriz olacak.

Balon Ağırlık Modelleri
Balon Ağırlık Modelleri

Bir çeşme veya bir buket topun bir demet halinde sıkıca tutulması ve uçup gitmemesi için çeşitli yöntemler kullanılır. Suyla dolu bir top yük görevi görebilir. Ancak özel ürünler – ağırlıklar kullanmak çok daha etkili ve pratiktir. Balon ağırlığı fikirlerine bir göz atın: Balon ağırlıkları için fikirlerimizi kesinlikle beğeneceksiniz!

Balon kemer ağırlığı

Balon kemerler genellikle zeminde sabitlenmesi en zor olanlardır. Ancak balon ağırlığı ile de mümkündür. Bu amaç için herhangi bir ağırlık türü kullanabilirsiniz: hem su dolu ağırlıklar hem de kutular yapacaktır.

Ağırlık kutuları

Ağırlık kutuları, kağıttan (veya plastikten) yapılmış sıradan kutulardır. Genellikle parlak ve hoş görünürler, bir partiye daha da fazla atmosfer katarlar. Süslemelerinize uyan renkleri seçin ve ağırlık kutuları ona daha da çekicilik katacaktır.

Şeker Balon Ağırlıkları

Şeker balon ağırlıkları genellikle şekerlerle dolu küçük keselerdir. Bu tür ağırlıklar çocuklar tarafından gerçekten takdir edilmektedir: Bunları daha sonra yemek ne kadar eğlencelidir!
dolar ağacı balon ağırlıkları

Dolar ağacı balon ağırlıkları yardımıyla balonlarınızın uçup gitmesini engellemiş olacaksınız. Düz veya çok renkli tasarımlarda gelirler. Mezuniyet törenlerinde, düğün törenlerinde, partilerde, doğum günlerinde vs. masayı süsleyin: unutulmaz bir lüks ruh hali garanti edilir!

Su dolu balon ağırlıkları

Balon sütunlarını veya balon kemerlerini sabitlemek için balon dekorunda bir balon su ağırlığı kullanılır. Kural olarak, balonlar sadece suyla doldurulur: hepsi bu. Bu yöntem, dekorasyonları minimalist tutmak isteyenler ve başka tür ağırlıklar eklemek istemeyenler için uygundur.

Siyah + Altın Balon Ağırlıkları

Siyah ve altın, parti dekorasyonları için en popüler renklerden biridir. Öyleyse neden ağırlıklar için onları seçmiyorsunuz? Farklı ağırlık türleri siyah ve altın olarak gelir, bu nedenle partinizi gerçekten lüks hale getirmek istiyorsanız bu renkleri göz önünde bulundurmanızı öneririz.

Disko Balon Balon Ağırlığı

Disko topu uygun mu? Aslında! Dekorunuza çok fazla çekicilik ve çekicilik katacak oldukça lüks bir ürün!

Balon Kum Ağırlıkları

Kumla doldurulmuş şişeler veya torbalar diğer iyi seçeneklerdir. Buradaki ana artı güvenilirlik: balonlarınız asla uçup gitmeyecek! Ayrıca, dekor ekleyerek onları partinize uyacak şekilde şekillendirebilirsiniz.

Plastik balon ağırlıkları

Plastik ürünler farklı şekillerde gelir ve hayal gücüne yer bırakır. Oval, yuvarlak, dikdörtgen vb. olabilirler. Renkler de çeşitlidir, bu nedenle durumunuza uygun olanı seçebilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Popüler Yazılar

CANLI DESTEK